İletişim

  • Ana Sayfa
  • İletişim

Bİze Ulaşın

Kuantum Düşünce Tekniği ile ilgili daha detaylı bilgi almak, eğitim ve seminerlerimiz hakkında bilgi edinmek için bizi arayabilir ya da mesaj gönderebilirsiniz.

OFİS

  • Telefon: +90 505 873 85 78
  • Eposta: bilgi@kuantumcozum.com
  • Adres: Güzelbahçe, İzmir

BİZE YAZIN
Yasal Uyarı

Kuantum Çözüm'ün herhangi bir hastalık, rahatsızlık, hastalık, işlev bozukluğu veya rahatsızlık dahil herhangi bir şeyi tedavi edeceğini iddia etmediğini biliyorum.Kuantum Çözüm hastalıkları teşhis etmez.
Kuantum Çözüm, ilaçlar, diyetler, şifalı bitkiler ve takviyeleri sağlamıyor ve reçete etmiyor.
Kuantum Çözüm enjeksiyon veya iğne sağlamaz.
Kuantum Çözüm masaj yapmaz ya da manipülasyon yapmaz.
Kuantum Çözüm'ün bu yöntemdeki tekniklerinin hiçbir şekilde yerini almış sayılamayacağının bilincindeyim ve tıbbi teşhisler, tedaviler ve / veya herhangi bir zihinsel veya fiziksel rahatsızlık, hastalık, durum, işlev bozukluğu veya herhangi bir rahatsızlıktan dolayı rahatsızlık vermemek için kullanmamalısınız Ve böyle yorumlanmamalıdır.
Herhangi bir tıbbi sorunun veya kaygıların nitelikli bir hekim tarafından ele alınması gerektiğinin farkındayım.
Yukarıdaki feragat, gizlilik politikası, hüküm ve koşulları okudum, anlaşmış ve kabul etmiş bulunuyorum. Sağladığım tüm bilgiler, bilgim dahilinde en doğru olanıdır. oturumlarının mevcut tıbbi tedavilerin yerini alması amaçlanmamış olduğunu biliyorum. Hâlihazırda herhangi bir durum veya hastalık için herhangi bir tedaviye sahipsem, herhangi bir tedavi planını değiştirmeden veya değiştirmeden önce uygun tıbbi, psikolojik veya sağlık hizmeti sağlayıcımla danışmalısınız.
Oturumlara katılımın gönüllü olduğunun ve istediğim zaman katılımımı sona erdirebileceğinin farkındayım.Gizlilik Politikası

Bu formdaki bilgiler ve oturum sırasında verilen tüm bilgiler kesinlikle gizli kalmaktadır ve yazılı iznim olmadan kimseyle paylaşılmayacaktır.Şartlar ve Koşullar

İptal politikası: İptal veya randevu değiştirmek için 48 saat. 48 saatlik bir uyarı bulunmadığında, müşterilere randevu ücreti alınır.
Geç Varış: Randevulara geç varışlar mümkün olduğunca kabul edilecek, ancak tam bir randevu garanti edilemez.
Geri ödeme: Talebe uygun  çalışmanın  mümkün olan en iyi şekilde verildiği tüm durumlar için geri ödeme politikası uygulanmaz.
Ödeme İşlemi: Ücretler oturum öncesinde tam olarak ödenmelidir.Sözleşme

Yukarıdaki feragat, gizlilik politikası, hüküm ve koşulları okudum, anlaşmış ve kabul etmiş bulunuyorum. Sağladığım tüm bilgiler, bilgim dahilinde en doğru olanıdır.